در نشست رئیس جمعیت هلال احمر کشور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، مطرح شد: کلینک مادر با همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد اروند و جمعیت هلال احمر کشور، در آینده ای نزدیک؛ مجددا راه اندازی می شود. به گزارش همگام خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، […]

در نشست رئیس جمعیت هلال احمر کشور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، مطرح شد: کلینک مادر با همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد اروند و جمعیت هلال احمر کشور، در آینده ای نزدیک؛ مجددا راه اندازی می شود.
به گزارش همگام خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، عصر امروز در راستای سفر «پیرحسین کولیوند» رئیس جمعیت هلال احمر کشور و هیأت همراه که جهت بازدید از مرز شلمچه و وضعیت زائران حسینی وارد منطقه شدند، طی دیداری این مقام مسئول و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به‌منظور افزایش تعاملات و همکاری‌ها وهمچنین همفکری برای اجرای بهتر امور بهداشت و درمان، به گفتگو پرداختند.
در این نشست علاوه بر بررسی و گفتمان در خصوص انعقاد تفاهم نامه هایی با محوریت سرمایه گذاری و موضوعات اجتماعی، راجع به راه اندازی مجدد کلینیک مادر و احیای ساختمان قدیم هلال احمر جهت کاربری هتل کلینیک در قالب تفاهم نامه ای در آینده نزدیک، مذاکره نمودند.
گفتنی است تعیین و تکلیف مجموعه ورزشی نیمه کاره هلال احمر در خرمشهر نیز از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.