معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری محفل انس با قرآن کریم و آئین تجلیل از فعالان قرآنی با حضور قاری بین المللی استاد «سید جواد حسینی» خبر داد. به‌گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حجت‌الاسلام عادل فریحی ضمن اعلام این خبر افزود: در این محافل قرآنی قاریان […]

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری محفل انس با قرآن کریم و آئین تجلیل از فعالان قرآنی با حضور قاری بین المللی استاد «سید جواد حسینی» خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حجت‌الاسلام عادل فریحی ضمن اعلام این خبر افزود: در این محافل قرآنی قاریان برجسته و گروه‌های مدیحه‌سرایی ممتاز منطقه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

فریحی با اشاره به حضور مهمان ویژه و قاری برجسته بین‌المللی «سید جواد حسینی» و تلاوت آیات کلام الله توسط وی، اظهار داشت: در این محافل از اساتید، پیشکسوتان و فعالان قرآنی منطقه نیز تجلیل به‌عمل می‌آید.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند افزود: این آئین طی ۳ نوبت ابتدا ششم رمضان۱۹ فروردین در محل مصلای نماز جمعه آبادان، هفتم رمضان ۲۰فروردین در مسجد جامع خرمشهر و در نهایت هشتم رمضان مصادف با ۲۱ فروردین در مسجد النبی _نهر ابو چمبه اروندکنار، برگزار می‌شود.